?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
IT Академія SoftServe. Курси з Quality Control. Початок
vaop
Наступні два місяці я буду студентом IT Академії SoftServe і освоюватиму Quality Control.
На початку минулого тижня ми проходили тестування з англійської мови та технічних знань. У п’ятницю ті, хто успішно пройшов перший етап, пройшли дві співбесіди (знову з англійської та технічних знань). Цілий день переживав, чекав на результат, і ось ввечері прийшла смс від HR-а Олени, що я зарахований. Ура!!! Зрадів не менше, ніж при поступленні в університет.
Якщо цей пост читатиме хтось з майбутніх абітурієнтів, то скажу пару слів про поступлення, точніше, про тестові завдання. На сайті Академії викладені зразки завдань, вони дуже подібні на те, що було на тестуванні. Тести з англійської відрізнялись від тих, на які посилаються на сайті Академії. Не по складності, Intermediate і в Африці Intermediate, просто зовсім інші тести були.
І бажано подавати заявку за кілька тижнів до початку курсів, бо я вислав свою 2 травня (початок обіцяли 15-го), а через ці свята все затягнулось, і на тестування викликали аж 13 травня.
Я «нє блєснул» з англійською мою, всього лиш PreIntermediate. Але завдяки чи то технічним знанням, чи то ентузіазму переконав викладачів, що достойний стати студентом. Чесно попередили, що для роботи потрібен рівень Intermediate, тому у наступні місяці треба буде вчитись по обох напрямках.
Сьогодні у нас був «перший дзвоник», точніше, вступне заняття групи з 7 студентів, які хочуть стати тестерами. Сподобались одногрупники. Люди розумні і при цьому без понтів (що часто трапляється у програмістів).
Співпало так, що у цей же час новий SEO компанії Алан Харлан відвідував франківський офіс, так що ми мали нагоду сказати «Хай!» самому головному босу, а віце-президент з HR Рената Чучмей побажала нам потрапити на роботу у компанію після закінчення курсів.
Потім, після презентації Олени про компанію SoftServe, викладачі Юра, Володя та Люда вводили нас у курс справи. Багато цікавої інформації, задали позитивний настрій до роботи.
Якщо порівнювати навчання у IT Академії з вітчизняною вищою школою, то це дві протилежності. Остання спрямована на створення видимості роботи з підготовки студентів (власне, у нашій державі майже всі служби «імітують» замість виконувати свою роботу). Академія сильна своєю практичністю.
Буду закруглятись, щось занадто захоплено виходить. Я не підліток, щоб зі щенячим захватом розповідати про нове місце навчання. Забагато гарних слів можуть виглядати так, наче таким чином намагаюсь комусь сподобатись. Та це й не Дісней-ленд, тут доведеться багато працювати. Просто зараз я щасливий і повний сил до навчання.
Якщо справлюсь, якщо буде час, то постараюсь коротко писати про ці курси.
Tags:

  • 1
Бажаю наснаги у навчанні

Насправді, мабуть, у кожного, хто пройшов школу сучасних ВНЗ, айті-Академія викличе легкий шок і бажання співати дифірамби. Ти не один. такий :)

в Академії треба вчитись - це неприємно для багатьох студентів сучасних ВНЗ, що спрямовані трохи на інше :)

Повір, переважно туди йдуть люди, які розуміють, що вчитися треба і халяви не буває.
Хоча трапляються і халявщики, але вони переважно надовго не затримуються.

Дякую за пост, для абітурієнтів дійсно корисно :).
Розкажіть будь ласка про оцінювання рівня англійської мови.
Я здав технічне тестування на 8,5 балів, в п'ятницю йду на оцінку рівня іноземної мови. Цікаво що на мене чекатиме. В якій формі проходитиме, які завдання будуть?
Поступаю за напрямом Web UI.
Дякую.

було комп"ютерне тестування з англійської мови. по 30 хвилин на тест, здається, у кожному по 20 питань. спочатку рівень beginner, якщо його успішно проходиш - переходиш на pre-intermediate, і далі intermediate. вимоги не казали, просто "пройшов / не пройшов". здається, мало бути 60% правильних відповідей.
у нас технічне тестування було одразу ж після мовного.
через декілька днів передзвонили і покликали на співбесіду. розповідав викладачеві англійскої мови, де вчився, де працював, куди їздив на велосипеді і т.д. :)
удачі Вам!

Доброго дня. Мене покликали на техспівбесіду почав ґуґлити та на тантрапив на Вас, хотів подивитися зразки завдань, але там "404"(( Може у Вас є щось подібне?

  • 1